Super Taxík

Rýchly a úžasný

Malý žltý Taxík, ktorému pod kapotou bije srdce skutočného pretekára, sníva o titule „Kráľa ciest“ v jeho rodnom meste Gasket City. Počas pretekov však urobí chybu a nešťastne nabúra do slávnej talianskej modelky Belly di Monetti, do ktorej sa na prvý pohľad zamiluje. Lenže Bella patrí do úplne inej kategórie luxusných áut, ktoré sa na takých ako Taxík pozerajú zhora. Navyše má Bella priateľa a zálusk na ňu si robí aj obrovský a nebezpečný kamión Kaiser, vodca neslávne známeho gangu. Keď sa Taxík a jeho najlepší kamarát Putt Putt ocitnú v nebezpečenstve, rýchlo zistia, že zostať verný sám sebe je omnoho ťažšia úloha ako získať slávu či srdce svojej lásky.

Dátum lokálnej premiéry: 6. december 2018

Réžia: Yusry Abdul Halim • Hrajú: Ogie Banks, Gavin Yap, Francis Lee, Brock Powell, Jay Sheldon, Barbara Goodson, Thomas Pang, Raymond Orta, Armando Valdes-Kennedy, Diong Chae Lian, Chris Jai Alex, Joe Murray, Ghafir Akbar