Scoob!

Film s jednoduchým názvom SCOOB! ukáže, ako sa nerozluční priatelia – pes Scooby-Doo a „jeho človek“ Shaggy prvýkrát stretli, ale aj ako sa pridali k skupine mladých detektívov, aby utvorili zoskupenie známe ako Záhady s.r.o. (Mystery Inc.) Spoločne s uhladeným Fredom, sympatickou Daphne a hĺbavou Velmou za roky svojho pôsobenia vyriešili stovky prípadov a zažili nemenej dobrodružstiev. Teraz však budú musieť čeliť najväčšej záhade, s akou sa stretli – ktosi sa pokúša vypustiť medzi ľudí démonického psa, strážiaceho podsvetie. Ak by sa mýtický Kerberos skutočne dostal na svet, „hafokalypse“ by nič nestálo v ceste. Ako sa však zdá, Scooby-Doo má možno predurčený osud významnejší, než si ktokoľvek dokáže predstaviť.

Rok výroby: 2020
Dátum lokálnej premiéry: 25. júl 2020

Nedeľa, 23. 8. o 17:00 Kúpiť
Názov: Scoob!