Môj príbeh

Film inšpirovaný skutočným životným príbehom.

Mladá sirota Elizabeth rezignuje na úspešnú kariéru baletky k vôli svojej osudovej láske. Muž jej srdca má však dvojitú tvár, a tak sa život s ním stane peklo. Elizabeth musí bojovať o vlastné prežitie. Počas jediného okamžiku sa z krásnej ženy stane obluda bez tváre a budúcnosti. Počas nekonečnej liečby prichádza Elizabeth k presvedčeniu že je na konci svojej cesty, že nemá význam bojovať a najlepšie je sa vzdať. Tento stav podporuje ešte aj alkoholom. Veľký zásah do bezútešnej situácie je poskytne jej teta, ktorá donúti Elizabethu k naštartovaniu sa začať opäť plnohodnotne žiť. Všetko sa obracia na dobré až do chvíle, kedy sa na scéne objavuje opäť jej manžel – a vtedy musí Elizabeth začať opäť bojovať – so svojim strachom a závislosťou na svojom manželovi...

Dátum lokálnej premiéry: 9. január 2020

Réžia: Libor Adam, Hana Hendrychová • Scenár: Pavla Krečmerová, Libor Adam • Hrajú: Vlastina Svátková, Vilma Cibulková, Saša Rašilov nejml., Tereza Kostková, Pavel Kříž, Zuzana Norisová, Nela Boudová, Milan Kňažko, Míra Nosek, Alžbeta Stanková, Martin Stránský, Zdeněk Maryška, Roman Vojtek, Stanislava Jachnická