Sexi Jexi

LÁSKA NA PRVÉ POČUTIE.

Phil je závislý – od svojho mobilného telefónu. Nemá žiadnych kamarátov, osobný život ani žiadnu priateľku. Ale jeho status na Facebooku sa čoskoro zmení. Keď mu odíde starý telefón, kúpi si novší model s neočakávanou funkciou JEXI. Je to životná koučka a virtuálna asistentka v jednom. S jej pomocou si konečne začne užívať život a jeho závislosť na mobile postupne slabne. Lenže umelá inteligencia začne zrazu žiarliť a rozhodne sa svojmu majiteľovi poriadne komplikovať jeho milostný život...

Dátum lokálnej premiéry: 20. december 2019

Piatok, 20. 12. o 17:00 Kúpiť
Názov: Sexi Jexi
  2D Slovenské titulky Vhodné od 12 rokov

Réžia: Jon Lucas, Scott Moore • Hrajú: Adam Devine, Rose Byrne, Michael Peña, Alexandra Shipp, Justin Hartley, Charlyne Yi, Wanda Sykes, Ron Funches