A DÝCHAJTE POKOJNE + predfilm PERSONA GRATA

Osudové pretnutie životných ciest dvoch žien v úprimnej islandskej dráme.

Okraj islandského poloostrova Reykjanes. Dve ženy, ktorých osudy sa na krátku chvíľu vďaka nepredvídateľným okolnostiam pretnú. Medzi islandskou slobodnou matkou a africkou ženou žiadajúcou o azyl sa vytvorí intímne puto a obe začnú spoločne bojovať za to, aby sa ich životy vrátili na tú správnu cestu.

Dátum lokálnej premiéry: 11. december 2019

Streda, 11. 12. o 19:00 Kúpiť
Názov: A DÝCHAJTE POKOJNE + predfilm PERSONA GRATA
  2D České titulky Vhodné od 15 rokov