Websterovci 2 Zo života pavúkov

Zo života pavúkov

Pavúčia rodinka Websterovcov je späť! Malá Lili opäť objavuje tajomstvá veľkého pavúčieho sveta. Jej starší brat Hugo je pri dobrodružných výpravách často jej spoločníkom, aj keď o to moc nestojí. Ale pavúčia rodina je skrátka silno prepojená pavučinou lásky a spolupráce. Hoci upliesť ju, je niekedy poriadne náročné.

V pásme zo šiestich nových príbehov Websterovcov objavíme nielen pevnosť pavúčieho vlákna, ale najmä veselý svet bláznivej rodinky z výťahovej strojovne. A budú lietať aj karamelové muchy!

Dátum lokálnej premiéry: 26. september 2019

Réžia: Katarína Kerekesová • Hrajú: Lili – Zuzana Porubjaková, Hugo – Kamil Kollárik, mama Alma – Henrieta Mičkovicová, otec Walter – Richard Stanke, dedo Rafael – Boris Farkaš, Ema – Oľga Belešová, babka Matidla – Richard Stanke a ďalší.