Labková patrola

Neohrozená Labková patrola totiž zažije svoje najnovšie a špeciálne dobrodružstvo v kinách na veľkom plátne.

Chlapec Ryder a jeho psí záchranársky tím predstavia výnimočné dlhé epizódy, v ktorých bude mať svoje miesto a dôležitú úlohu každý z členov skupiny a jeho zvláštne schopnosti. Teda požiarnik Marshall, technik Rubble, policajt Chase, mechanik Rocky, vodný záchranár Zuma i letecká záchranárka Skye.

Labková patrola má vždy správny smer a vždy nájde riešenie. Nech sa stane čokoľvek, Ryder a labkový tím nakoniec vždy zachránia situáciu. Už žiadny plač a žiadna zlosť, Patrola má na všetko liek.

Labková patrola je jedným z najväčších detských hitov súčasnosti. A to nielen v televízii a na internete. Predajcovia hračiek, tričiek alebo školských pomôcok hlásia, že najväčší úspech majú práve veci s potlačou a motívom Labkovej patroly. A ak niečo milujú deti, majú to radi aj rodičia. Labkovú patrolu preto milujú všetci.

Labková patrola. . .!

Length events: 66 minutes
Year: 2018
Local premiere date: 3. August 2019

There were no scheduled performances for this event.

Cast: Gage Munroe, Drew Davis, Lucius Hoyos, Chance Hurstfield, Julie Lemieux, Addison Holley, Ron Pardo • Director: Charles E. Bastien