Rodičia pod parou

Triezvych nás nedostanú!

Salma Hayek a Alec Baldwin sú rodičia pod parou v bláznivej a nekorektnej komédii o manželoch a rodičoch, ktorí sa z času na času ocitnú pod obraz boží. Navyše zistia, že sú úplne bez peňazí. Zachovávajú si však noblesu aj súdržnosť a vymýšľajú, ako sa z problémov dostať. Bohužiaľ si k tomu dajú pohárik, rozhodnú sa potajomky prenajať susedov dom a potom už nestíhajú počítať katastrofy, ktoré tým spustia.

Dátum lokálnej premiéry: 13. jún 2019

Streda, 19. 6. o 19:00 Kúpiť
Názov: Rodičia pod parou
  2D České titulky Prístupnosť od 12 rokov