Šprtky to chcú tiež

Zabudnite na jednotky, toto sú iné čísla!

Najlepšie kamošky a zároveň najlepšie študentky v triede Amy (Kaitlyn Dever) a Molly (Beanie Feldstein) sú veľmi múdre, šikovné...a dosť neobľúbené. Myslia si, že život je ukrytý len v učebniciach a na svojich spolužiakov s horšími známkami sa pozerajú s neskrývaným dešpektom. Lenže deň pred ukončením štúdia si obe zrazu uvedomia krutú pravdu – 4 roky šprtania boli v podstate stratou času a ony si mohli užívať presne ako všetci ostatní. A tak sa rozhodnú, že poslednú noc na strednej škole si to všetko vynahradia a roztočia to ako sa patrí. Čaká ich veľmi dlhá noc plná dobrodružstiev, na aké ich žiadna z kníh nemohla ani zďaleka pripraviť.

Dátum lokálnej premiéry: 12. jún 2019

Réžia: Olivia Wilde • Hrajú: Beanie Feldstein, Kaitlyn Dever, Billie Lourd, Lisa Kudrow, Skyler Gisondo, Jason Sudeikis, Will Forte, Molly Gordon, Eduardo Franco, Jessica Williams, Noah Galvin, Michael Patrick O'Brien, Austin Crute, Diana Silvers