Autorské čítanie: Jana Bodnárová a Emma Vičanová

Galéria

Jana Bodnárová je slovenská spisovateľka, poetka, kunsthistorička a vydavateľka. Narodila sa v Liptovskom Mikuláši, žije v Košiciach. Popri publikovaní nových kníh próz, tvorby pre deti, rozhlasových hier a televíznych scenárov, sa venuje tvorbe a prezentácii video performancií v domácich galériách a experimentálnych divadelných scénach, ako aj v zahraničí. Jej kniha NOCturná je nominovaná na prestížnu knižnú cenu Anasoft litera za vlaňajší rok.

Emma Vičanová je študentkou Gymnázia Pierra de Coubertina v Piešťanoch. Píše prózu. V minulom roku získala hlavnú cenu za prózu na súťaži Literárna Senica L. Novomeského. Je tiež viacnásobnou účastníčkou sústredenia finalistov literárnej súťaže Medziriadky.