Creed II

Adonis Creed (Michael B. Jordan) bojuje – so životom i sám sa so sebou...

Snaží sa zo všetkých síl, aby sa venoval svojim najbližším a zároveň nezanedbával prípravu na dôležitý súboj v ringu. Čaká ho silný súper, ktorého meno sa navyše spája s dávnym nešťastím v jeho rodine, a blížiaci sa zápas bude preto nielen náročný, ale i veľmi osobný. Spolu s Rockym (Sylvester Stallone) po svojom boku sa Adonis pokúsi naplniť dávny odkaz a získať odpoveď na otázku, za čo sa oplatí bojovať. CREED II je filmom o návrate, ktorý oživí spomienky a znovu pripomenie, čo robí šampióna šampiónom. Posolstvo znie jasne – nezáleží na tom, ako ďaleko vo svojom živote zájdeš, tvoja minulosť a tvoja rodina bude vždy s tebou.

Dátum lokálnej premiéry: 22. november 2018

Štvrtok, 22. 11. o 19:30 Kúpiť
Názov: Creed II
  2D České titulky Prístupnosť od 15 rokov
Sobota, 24. 11. o 20:00
Názov: Creed II
  2D České titulky Prístupnosť od 15 rokov

Hrajú: Michael B. Jordan, Sylvester Stallone, Tessa Thompson, Dolph Lundgren, Florian Munteanu • Scenár: Cheo Hodari Coker, Sylvester Stallone, Ryan Coogler • Réžia: Steven Caple Jr.