Vezmi si ma kamoš

V NÚDZI POZNÁŠ PRIATEĽA

Bláznivá komédia od tvorcov úspešnej komédie Alibi na mieru o dvoch kamarátoch, ktorí sa kvôli papierom naoko vezmú a obrátia život naruby nielen sebe, ale hlavne všetkým okolo. Akonáhle si obaja povedia „ÁNO“, nasleduje jedna bláznivá situácia za druhou. Ocitnúť sa zviazaný v sexy latexovom oblečení na balkóne divokého predmestia, je z toho všetkého to najmenej... :-)

Na Yassinove štúdium architektúry v Paríži sa zložila celá dedina. Je šikovný, má talent a raz na neho budú všetci určite pyšní. Leží pred ním skvelá budúcnosť. Presne dovtedy, keď „vybuchne“ na skúške a spolu s ňou zmizne v nenávratne i jeho študentské vízum. Musí sa rýchlo s niekým oženiť. Mladá krásavica chce ale dosť peňazí a stará susedka trvá na manželských povinnostiach, obe navyše chcú zaplatiť vopred. Zúfalá situácia si žiada zodpovedajúce riešenie a Yassin si preto vezme. . . svojho najlepšieho kamaráta.

Svadba len tak na oko vyzerá ako elegantné riešenie na jedno popoludnie. Lenže všetko zamotá prísny úradník odhodlaný za každú cenu dokázať, že ide o podvod. Chlapci preto naozaj musia začať žiť spolu ako pár. Do toho však príde veľmi tradične založená mamička, jeden z kamošov má snúbenicu, druhý sa zamiluje a nebezpečný gauner z predmestia im začne dvoriť, pretože on je naozaj gay. Pre každého z nich majú iný príbeh, a keď predvádzate toľko rôznych životov naraz, začínate nabaľovať katastrofy.

Rok výroby: 2017
Dátum lokálnej premiéry: 31. máj 2018

Štvrtok, 31. 5. o 19:30 Kúpiť
Názov: Vezmi si ma kamoš