Pepík

Smolařem proti své vúli ....

Pepa (Michal Suchánek) je asi padesátiletý úředník žijící se svou rodinou v obyčejném okresním městě. Pepa je tak trochu podpantoflák, respektu se mu nedostává ani od jeho ženy (Petra Špalková), natož od dcery (Natálie Grossová). Pepa ví, že se musí něco změnit, a dokonce velmi dobře ví, co to „něco“ je. Jenže! Cesta k cíli bývá někdy

hodně trnitá, a tak sledujeme sled více či méně marných a tragikomických pokusů Pepy, hrdiny outsidera, o to začít svůj život konečně žít. Podaří se mu najít odpovědi na otázky „Proč vlastně na světě je? Kdy začíná ten opravdový život? Po narození, po maturitě, prvním sexu, svatbě nebo dětech? Anebo až po smrti?“

Dátum lokálnej premiéry: 27. apríl 2018

Réžia: Ján Novák (Česká republika) • Hrajú: Michal Suchánek, Petra Špalková, Filip Blažek, Anna Stropnická, Martin Pechlát, Jakub Kohák, Natálie Grossová, Alice Bendová, Marek Vašut • Hudba: Václav Noid Bárta